قوانین و مقررات

از نظر حقوقی ، در معاملات سایت فروشگاه شیانچی ، به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آنرا در سایت شیانچی درج نموده است .

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه می شود . تنها مبلغی که در موارد معین به قیمت کالا اضافه می شود ، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود . مکان تحویل کالا توسط مشتری سفارش دهنده در سایت درج شده و فروشگاه شیانچی به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان تحویل دهد . در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده ، این فروشگاه هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود. در صورتی که فروشگاه شیانچی به دلایلی که خارج از اراده فروشگاه می باشد ، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید . سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده ، رضایت خود را از نوع ، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

هر گونه نقص و یا عیب فنی بایستی در لحظه تحویل سفارش به متصدی تحویل کالا اعلام و کالا مرجوع گردد .

خریدار موظف است مبلغ سفارش را هنگام تحویل کالا (در صورت انتخاب پرداخت نقدی) بپردازد . در صورت عدم پرداخت وجه فروشگاه مجازی حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید .

در صورت بروز اختلاف بین طرفین ، دادگاه رسیدگی به جرایم رایانه ای تهران محل عقد صالح میباشد.

مالکیت معنوی

کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به سایت فروشگاه شیانچی ، می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور سایت ، اجازه کپی کردن، توزیع ، نشر مجدد ، نمایش، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد.

استفاده از خدمات سایت

به محض پذیرش عضویت شما در سایت فروشگاه شیانچی ، عضویت شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آن‌ها را رعایت کنید.