درباره ما

بعد از پیدایش ایده راه‌اندازی یک فروشگاه آنلاین میان مدیران مجموعه شیانچی، این فروشگاه اینترنتی در آغاز با تمرکز بر تزئینات و دکوراسیون داخلی شروع به کار نمود، در این مسیر استقبال خوب هموطنان و اعتماد قابل تقدیر همراهان همیشگی شیانچی تفکر گسترش محصولات در فروشگاه را به وجود آورد. در راستای تحقق این هدف، تغییرات بزرگی در این فروشگاه اینترنتی شیانچی رخ داد که یکی از ملموس ترین تغییرات در عرضه دسته‌های محصولی بیشتر به شما بزرگواران بود. امروز فروشگاه اینترنتی شیانچی با تکیه بر اعتماد و حمایت شما مشتریان و یاران همیشگی خود توانسته است که شرایط عرضه هزاران محصول متفاوت را فراهم نماید تا کمترین پاسخ را به مهر و محبت شما یاران داده باشد.

مفهوم شیانچی

شیانچی در لغت به معنای آینده نگری است. آینده‌ای که با سرعت باور نکردنی به سمت دیجیتالی شدن پیش می‌رود و انجام تمامی کارها به صورت آنلاین خواهد شد. در این روزها مکان‌های عمومی، خیابان ها و شهر‌ها به دلیل شلوغی زیاد آرامش قبل را از ما گرفته اند. برای رهایی از این شلوغی‌ها، می‌توانید کالاهای مورد نیاز خود را از لوازم خانگی گرفته تا زیورآلات و محصولات زیبایی و آرایشی به صورت آنلاین سفارش داده و به راحتی درب منزل تحویل بگیرید. می‌توانید با خرید آنلاین در زمان صرفه‌جویی کرده و همچنین تنوع بیشتری از محصولات را در اختیار داشته باشید. هدف فروشگاه اینترنتی شیانچی فراهم کردن بستر مناسب برای یک خرید آنلاین راحت در حوزه‌های مختلف می‌باشد و با دیدگاه صرفه جویی در وقت، پول و انرژی شما گام در این مسیر نهادیم.

رسالت ما

تیم شیانچی متشکل از جوانان کوشا و با دانش کشورمان است که مهمترین هدف خود را ایجاد سهولت در خرید و همچنین فراهم آوردن فضایی مناسب برای نقد و بررسی محصولات به جهت انتخاب مطمئن از سوی شما مشتریان می‌دانند. اعضای تشکیل دهنده تیم‌های ‌تخصصی فروشگاه اینترنتی شیانچی با توجه به بازخوردهای روزانه شما بزرگواران در تلاش هستند تا تمامی نقایص موجود در این مجموعه را برطرف نموده و شرایط مطلوبی فراهم کنند.

اعتماد سازی

تلاش برای ارائه بالاترین کیفیت و مطابقت کامل محصول خریداری شده توسط مشتریان با محصول تحویلی، در کنار رعایت دقیق زمان‌بندی در ارسال و تحویل کالا و خدمات، مواردیست که در عهدنامه اعتمادسازی فروشگاه اینترنتی شیانچی قرار دارد. همچنین توجه به ارائه محصولات با کیفیت ایرانی به همراه تلاش شبانه‌روزی تیم‌های تخصصی فروشگاه اینترنتی شیانچی برای باروری هر چه بیشتر ایده‌های ناب جوانان کشور در توسعه خدمات فروش و آنلاین در راه بومی سازی و همخوانی با مدل خرید ایرانی از دیگر مواردیست که در راستای اعتماد شما بزرگواران صورت گرفته است.

کلام پایانی

در پایان، تیم شیانچی با آرزوی سلامت و پایداری برای شما بزرگواران، خریدی مطمئن و بهترین قیمت را آرزومندیم.

مهرتان پایدار.