ضمانت بازگشت سفارشات

شیانچی برای کالاهای بازگشتی دو حالت در نظر می‌گیرد
بازگشت کالا به دلیل نقص ظاهری یا فنی
  بازگشت کالا به دلیل انصراف از خرید

   لطفا به نکات زیر توجه نمایید.
   لطفا در صورت نیاز به استفاده از سرویس ضمانت بازگشت ابتدا با شماره ۰۲۱-۹۱۳۰۳۴۲۳ تماس گرفته تا گروه پشتیبانی راهنمایی لازم را در اختیار شما قرار دهند.
   مشتریان تهران و شهرستانها می‌توانند سفارشات بازگشتی خود را از طریق پست به کد پستی ۱۵۷۳۹۱۳۳۱۳ به نام شرکت شیانچی و آدرس : خیابان نلسون ماندلا(جردن)، نبش قبادیان غربی، پلاک ۱۰۴، واحد ۸، واحد یک ارسال نمایند. همچنین حتما فاکتور شرکت پستی به همراه سفارش ارسال شود تا در صورت تایید سفارش بازگشتی هزینه ارسال به خریدار بازگشت داده شود. در صورت تایید شیانچی برای پرداخت مبلغ سفارش بازگشتی، حداکثر تا دو روز کاری بعد از رسیدن کالا به شیانچی مبلغ سفارش برای مشتری واریز خواهد شد. مشتریان محترم می بایست شماره کارت خود را در پنل کاربری خود ثبت نمایند تا مبلغ سفارش بازگشت داده شود. بدیهی است در صورت عدم تایید سفارش بازگشتی، کالا برای خریدار برگشت خواهد خورد و هزینه بازگشت کالا به عهده خریدار خواهد بود.
   سفارش‌هایی که به دلیل نبود خریدار در آدرس ذکر شده، برگشت می خورند، هزینه ارسال دوباره سفارش برای خریدار ۱۵,۰۰۰ تومان می باشد.
   سفارش‌هایی که به دلیل انصراف از خرید برگشت داده می شوند مبلغ سفارش ظرف حداکثر ۷ روز کاری برای مشتری واریز می شوند.
   ارسال کالای بزرگ برای شهرستان با باربری بوده و هزینه حمل تا باربری رایگان میباشد و همچنین برای تهران به صورت رایگان طی دو روز کاری و ارسال فوری با هزینه و محاسبه مبلغ آن با سایت بوده و کمتر از پنج ساعت بعد از تایید فاکتور ارسال خواهد شد. شرایط مرجوع کالاها در صورتی که کالا برای شهرستان بوده و با باربری باشد هزینه باربری و انبار داری و همچنین هزینه وانت حمل کالا با مشتری بوده و بعد از تحویل کالا از باربری طی 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری برگشت داده میشود، در صورت مرجوع شدن با پست از مشتری دریافت خواهد شد و پس از بررسی کالا مبلغ طی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری برگشت می‌شود، کالاهای تهران هزینه نیروی ارسال از مبلغ کسر و پس از بررسی کالا طی ۴۸ ساعت کاری مبلغ برگشت ‌می‌شود.
   خریداران توجه داشته باشند قبل از خرید، گروه کالاهای غیر قابل بازگشت که شامل سرویس ضمانت نمی‌شوند را مشاهده نمایند.


   شرایط ضمانت بازگشت کالا

   • این ضمانت شامل مغایرت ظاهری کالای ارسال شده و کالای ثبت شده در سایت است. مدت زمان استفاده از این سرویس ۲۴ ساعت می‌باشد. لذا هر گونه مشاهده نقص فنی یا ظاهری باید حداکثر ظرف ۲۴ ساعت پس از تحویل کالا توسط خریدار به شیانچی اطلاع داده شود تا مراحل بازگشت کالا طی شود. بدیهی است پس از این زمان بازگشت کالا امکان پذیر نخواهد بود.
   • این ضمانت شامل گروه کالاهای غیر قابل بازگشت نمی‌شود.
   • برای بازگشت کالا تمامی محتویات و متعلقات آن کالا به همراه هدیه (‌در صورت وجود)، فاکتور خرید و بسته بندی به همراه کالا برگشت داده شوند.
   • هرگونه خط خوردگی، مخدوش شدن کالا، لوازم جانبی کالا و بسته بندی توسط خریدار، امکان استفاده از سرویس ضمانت را از بین خواهد برد.
   • امکان استفاده از این سرویس ۷ روز پس از تحویل کالا می‌باشد.
   • این ضمانت شامل گروه کالاهای غیر قابل بازگشت نمی‌شود.
   • برای استفاده از این ضمانت بسته بندی سفارش دریافتی نباید باز شده و همچنین نباید هیچگونه تغییر و آسیب دیدگی روی بسته دریافتی وجود داشته باشد.

   خریداران محترم توجه داشته باشند بعضی از گروه کالاهایی که در شیانچی خرید و فروش می‌شوند به دلیل شرایط عرف بازار، پس از تحویل امکان بازگشت ندارند. لذا اکیدا توصیه می‌کنیم در هنگام تحویل این نوع کالاها نهایت دقت را در نظر داشته باشید چرا که تحویل خریدار به منزله تایید و رضایت خریدار از آن کالا خواهد بود. در شرایطی که کالا نیاز به نصب و راه اندازی شرکت گارانتی داشته باشد در صورت تایید شرکت گارانتی مبنی بر عدم کارکرد صحیح دستگاه، امکان بازگشت کالا وجود دارد. در اینجا گروه کالاهایی که شامل سرویس ضمانت بازگشت نمی‌شوند ذکر شده اند.

   • کالای دیجیتال
   • لوازم تحریر
   • یخچال و فریزر - ماشین لباسشویی - ماشین ظرف شویی - ساید بای ساید - تلویزیون - سینمای خانگی - ساندبار - مایکروویو - سولاردوم - سرویس پخت و پز