نحوه پرداخت سفارشات

خریداران محترم می­‌توانند برای پرداخت سفارشات خود از دو روش پرداخت آنلاین و پرداخت در محل استفاده کنند. سفارش‌های شهرستانها که مبلغ آن‌ها 1,۰۰۰,۰۰۰ تومان و بیشتر از آن است تنها به صورت آنلاین قابل پرداخت هستند. برای تحویل سفارش‌هایی که به صورت آنلاین پرداخت می‌­شوند ارائه مدرک شناسایی رسمی گیرنده سفارش (کارت ملی، گواهینامه، شناسنامه و...) به مسئول ارسال شیانچی الزامی است.


پرداخت
پرداخت در محل
  • خریداران محترم شهر تهران می‌توانند سفارش‌های خود را به روش پرداخت در محل ثبت نمایند. سرویس ارسال شیانچی در شهر تهران مجهز به دستگاه‌های کارت خوان سیار (‌POS سیار) می‌باشد. همچنین برای سفارش‌های شهر تهران امکان پرداخت نقدی در محل وجود دارد.
  • خریداران محترم شهرستان‌ها و حومه شهر تهران نیز می‌توانند سفارش‌های خود را به روش پرداخت در محل ثبت نمایند. در حال حاضر ثبت سفارش‌های پرداخت در محل برای شهرستان‌ها و حومه شهر تهران با شرکت پست، شرکت تیپاکس و به صورت ارسال با باربری امکان پذیر می‌باشد.
  • به دلیل اینکه سفارش‌های پرداخت در محل نیاز به پردازش بیشتری نسبت به سفارش‌های آنلاین دارند، مبلغ 12،000 تومان به فاکتور سفارش اضافه خواهد شد.
پرداخت آنلاین
  • برای پرداخت سفارش‌ها به صورت آنلاین پس از ثبت درخواست مشتری، درخواست بررسی شده و پس از تایید درخواست و آماده سازی سفارش، برای مشتری پیامکی حاوی لینک پرداخت آنلاین ارسال خواهد شد تا سفارش به صورت آنلاین پرداخت شود. همچنین پس از تایید سفارش توسط شیانچی، کاربران می توانند با مراجعه به پنل کاربری خود سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند. مهلت پرداخت سفارش به صورت آنلاین 3 ساعت پس از دریافت پیامک تایید سفارش است.
  • سفارش‌هایی که پرداخت آنها به صورت آنلاین است، سریع تر از سفارش‌های پرداخت در محل پردازش و ارسال می شوند.